| Witamy na nowym forum dyskusyjnym na temat zdrowia i zapraszamy do dyskusji
zdrowie, ezdrowie, portal na trmat zdrowia, Forum
Dzisiaj jest 28 mar 2024 18:41

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 08 lut 2011 09:25 
Witajcie. Szukam szczegółowych informacji na temat leku avastin. Jest to środek podawany osobom chorującym na nowotwór ( najczęściej rak nerek, piersi, płuc ). Interesuje mnie przede wszystkim jego skuteczność oraz skutki uboczne. Mile widziane byłyby również informacje na temat jego dostępności. Na razie znalazłem ten lek w aptece juventy w warszawie


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 20 lut 2011 09:11 
To może po kolei: o skutkach ubocznych nie słyszałam, choć pewnie nie można ich wykluczyć. Co do przeciwwskazań to nie można avastinu podawać kobietom w ciąży oraz osobom uczulonym na jego składniki. Skuteczność jest wysoka, zapytaj pierwszego lepszego onkologa. Niestety coś za coś, avastin to niezły lek ale drogi i nierefundowany, o czym już pewnie wiesz. Wiem, że w Polsce tylko kilka aptek go sprowadza. Na pewno od ręki dostaniesz avastin w aptekach juventa ( cena o ile dobrze pamiętam to 5987 zł za 400 mg fiolkę, ale mogło się coś zmienić ). Pozdrawiam i życzę powodzenia


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2011 15:16 
Moja babcia przechodziła kurację avastinem, ale nie chodziło o wyleczenie nowotworu, lecz zwyrodnienie plamki żółtej. Lek pomógł to trzeba przyznać, ale na całkowite wyleczenie było już za późno. Najważniejsze że czasowo udało się zachować wzrok. Avastin rzeczywiście nie jest ot tak dostępny w każdej aptece. Próbowałem dostać go u siebie ( małe miasto na pomorzu ) i nie było szans. Z aptek które były najbliżej najlepszą cenę zaoferowała juventa z torunia. No i plus był taki, że lek dostarczyli do domu


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:








cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2008 - 2017 www.eZdrowie.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone  |  kontakt
Powered by phpBB



Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl